Kariéra

V súčasnosti hľadáme nových obchodných partnerov do tímu Cambridge Weight Plan na Slovensku. Staňte sa ambasádorom značky Cambridge Weight Plan!

Koho hľadáme?

Nezameniteľným rysom všetkých našich výživových poradcov je empatia, energickosť, aktívny záujem o trendy v oblasti zdravého životného štýlu a v oblasti výživy, chuť vzdelávať sa a najmä radosť z práce s ľuďmi. Dôvera a pozitívy prístup – s Cambridge Weight Plan to spolu zvládneme!

Ak sme práve hovorili o Vás, patríte do nášho tímu 🙂.

Chcem vedieť viac

Existuje profesijné zameranie, ktoré preferujete v prípade záujemcu o spoluprácu s nami?

Neváhajte nás kontaktovať, ak ste výživový poradca, nutričný terapeut, prevádzkovateľ beauty salónov, fitness štúdií a iných prevádzok zameraných na zdravý životný štýl a krásu. Rovnako nás neváhajte osloviť v prípade, ak ste šikovný a podnikavý človek, ktorý má aktívny záujem o oblasť zdravého životného štýlu a výživy, najmä ak máte rád prácu s ľuďmi. Ostatné veci sa spolu naučíme!

 

Čo robiť v prípade, že nemám skúsenosti s výživovým programom Cambridge Weight Plan?

Ak s nami nemáte skúsenosť, nevadí, nebojte sa nám to povedať. Radi Vám vytvoríme podmienky na to, aby ste náš program absolvovali predtým, než sa stanete našimi výživovými poradcami. A prečo je to pre nás tak dôležité?

Väčšina našich obchodných partnerov pochádza z radov našich bývalých klientov. Reálne výsledky programu, odborný a zároveň ľudský prístup výživových poradcov ich priviedli k tomu, aby našej značke dôverovali natoľko, že sa aj oni rozhodli stať výživovými poradcami Cambridge Weight Plan a prostredníctvom nášho konceptu pomáhali ďalším a ďalším ľuďom.

Na základe reálnej skúsenosti majú všetci naši výživový poradcovia možnosť skvelo porozumieť tomu, čím ich klienti v jednotlivých fázach programu prechádzajú, dokážu ich správne podporiť a motivovať. A práve to by spolupráca v rámci konceptu Cambridge Weight Plan bez osobnej skúsenosti s programom nebola možná.

 

Prečo je absolvovania vstupného školenia pre nového výživového poradcu Cambridge Weight Plan povinné?

Úloha výživového poradcu v našej spoločnosti spočíva v komplexnom poskytovaní výživového poradenstva a starostlivosti o klientov, nejedná sa o hocijaký predaj produktov. Práve z tohto dôvodu sa snažíme neustále zlepšovať kvalitu nami poskytovaných služieb formou odborných znalostí.

To je dôvod prečo požadujeme vzdelanie v oblasti výživy od každého nášho výživového poradcu ešte pred začiatkom zahájenia praxe v poskytovaní výživového poradenstva.  My všetci sme ambasádori značky Cambridge Weight Plan.

 

Akú formu obchodnej spolupráce ponúkate obchodným partnerom?

Naša spoločnosť každému obchodnému partnerovi udelí nevýhradnú licenciu na poskytovanie výživového poradenstva v rámci konceptu Cambridge Weight Plan a výhradnú licenciu na predaj produktov Cambridge Weight Plan. Formu podnikania necháme na Vás.

 

Aký je obvyklý postup od prvého kontaktu záujemcu s distribútorom až do zahájenia činnosti výživového poradcu?

Náš regionálny manažér sa osobne stretne so záujemcom o spoluprácu. V rámci tohto stretnutia je záujemca oboznámený s tým, ako prebieha nábor, aké sú podmienky uzatvorenia zmluvy, čo bude zo strany našej spoločnosti poskytnuté obchodnému partnerovi. Na základe dohody oboch strán záujemca absolvuje školenie so zameraním na oblasť výživy a poskytovania výživového poradenstva na centrále našej spoločnosti v Prahe. Školenie je zakončené úspešným zložením písomnej a ústnej skúške a poradcovi je udelený certifikát. Následne sa pristupuje k výberu a schváleniu konkrétneho priestoru pre účely budúceho poradenského centra a ku zabezpečeniu legislatívnych náležitosti spojených s priestorom určených na výkon výživového poradenstva aj ku splneniu náležitostí spojených s osobou, ktorá bude vykonávať výživové poradenstvo, čiže s výživovým poradcom. Na záver sa pristupuje ku podpísaniu zmluvy o obchodnej spolupráci s distribútorom a zahájeniu činnosti v poradenskom centre.

 

Aká je časová náročnosť otvorenia poradenského centra Cambridge Weight Plan?

Čas sa môže líšiť s ohľadom na viaceré externé faktory, napríklad výber dostupných priestorov pre budúce poradenské centrum v konkrétnej lokalite alebo čas potrebný na zaškolenie budúceho výživového poradcu. Obvykle sa jedná o 4 až 6 mesiacov.

 

Aké sú vstupné investície, s ktorými by mal obchodný partner počítať?

Medzi základné vstupné investície patria: náklady na školenie, prenájom alebo kúpa priestorov, zariadenie interiéru, nákup tovaru, zabezpečenie legislatívnej dokumentácie určenej na podnikanie v oblasti výživového poradenstva. Vstupné investície sa líšia podľa lokality, typu vybavenia poradenského centra, množstva zakúpeného tovaru pre ktoré sa obchodný partner rozhodne

Na osobnom stretnutí Vám radi vysvetlíme všetky náležitosti, s ktorými je potrebné počítať v rámci procesu zahájenia podnikania, ukážeme Vám reálne odhadované náklady, očakávané výnosy a s tým spojené podporné nástroje, na základe ktorých je obvyklá návratnosť investície 1 poradenského centra 9 až 12 mesiacov.

Máte záujem o spoluprácu? Napíšte nám

Spolupracujeme