Príbeh klienta
-20kg

Alena Mundierová

48 let

Volám sa Alena Mundierová a pracujem ako zdravotná sestra. Aj keď mám v zamestnaní dosť pohybu a v domácnosti s troma deťmi sa vôbec nenudím, veľmi dlho som bojovala s nadváhou. Vlastne už od detstva som s ňou mala problém. Skúšala som mnohé diéty, ale účinok bol vždy krátkodobý. Niekoľko kíl išlo dole, potom zase hore a skončila som tam, kde predtým.

S pribúdajúcim vekom sa môj problém s váhou začal zhoršovať a malo to dopad aj na môj zdravotný stav. Moja lekárka mi opakovane odporúčala znížiť hmotnosť. Raz som sa stretla s priateľkou, ktorú som dlhší čas nevidela, a v tú chvíľu som ju skoro nespoznala. Schudla viac ako dvadsať kíl. O programe Cambridge Weight Plan som vedela od svojich známych ale až vďaka stretnutiu s kamarátkou som si povedala, že idem do toho. A ono to naozaj fungovalo.

V priebehu troch  mesiacov som schudla takmer 20 kíl, čo sú v mojom prípade tri konfekčné veľkosti. Pre ženu úžasný pocit! Teraz to sú už dva roky, čo som absolvovala redukčný program Cambridge Weight Plan a moja váha sa nezmenila.

Rozhodnutie, ktoré som spravila pred tými dvoma rokmi, mi zmenilo život. A keďže by som rada dopriala túto zmenu aj iným ľuďom, rozhodla som sa spolu s mojím manželom stať sa výživovou poradkyňou Cambridge Weight Plan. Veď prinášať pozitívnu zmenu do života iných ľudí je úžasná vec!

Inšpirujte sa ďalšími príbehmi
Poradce

Ing. Mundier Pavol

Žilina, Jána Milca 807/1

Chcem sa objednať

Ing. Mundier Pavol

Martin, Priehradka 20

Chcem sa objednať

Spolupracujeme