Príbeh klienta
Fotka Pred Fotka Po
-15kg

Miroslava Koňušíková

41 let

Dobrý deň,

Volám sa Miroslava Koňušíková, mám 40 rokov, som vydatá a mám dve deti. Po dvoch pôrodoch mi zostali kilá navyše. Bojovala som s nimi dlhých 9 rokov. Moja nová práca s nočnými službami tomu taktiež nepomáhala. Vždy, keď som vážila viac ako môj manžel, som sa rozhodla vyskúšať nejakú diétu. Bohužiaľ, vždy to bolo päť kíl hore, potom päť kíl dole a takto stále dookola.

O programe Cambridge Weight Plan som sa dozvedela od kamarátky, ktorá program úspešne absolvovala. Výsledky, ktoré s ním kamarátka dosiahla ma motivovali natoľko, že som sa rozhodla ho vyskúšať. Navštívila som poradenské centrum v Žiline a pod vedením pána výživového poradcu som absolvovala celý redukčný program krok po kroku.

Na začiatku bola moja hmotnosť 80 kíl a teraz, po troch mesiacoch som chudšia o 15 kíl. V páse mám o krásnych 19 cm menej. Cítim sa oveľa zdravšia, výkonnejšia a atraktívnejšia, čo si všimlo celé moje okolie a hlavne, môj manžel. Som so sebou spokojná a rozhodnutá si dosiahnutú hmotnosť  udržať.

Program Cambridge Weight Plan by som odporučila každej žene, ktorá má problémy so svojou hmotnosťou a neverí, že sa jej to podarí zmeniť.

Inšpirujte sa ďalšími príbehmi
Poradce

Ing. Mundier Pavol

Žilina, Jána Milca 807/1

Chcem sa objednať

Ing. Mundier Pavol

Martin, Priehradka 20

Chcem sa objednať

Spolupracujeme