Príbeh klienta
Fotka Pred Fotka Po
-21kg

Peter Takáč

59 let

Volám sa Peter Takáč. Dňa 26.1.2019, kedy som zahájil redukčný program Cambridge Weight Plan, som mal hmotnosť 100,4 kíl. Dnes, keď Vám rozprávam svoj životný príbeh, je to 79,4 kíl.

V minulosti som sa pokúšal opakovane schudnúť, ale vôbec sa mi to nedarilo. Koncom minulého roku mi dosť opuchlo pravé koleno a „horelo“. Musel som navštíviť odborného lekára – ortopéda a ten mi po vzhliadnutí röntgenového snímku mojich oboch kolien stanovil liečebnú diagnózu a postup liečenia. Lekár konštatoval aj to, že by som mal znížiť telesnú hmotnosť minimálne o desať kíl, v opačnom prípade sa budeme vídať častejšie.

Toto bola moja hlavná motivácia, prečo som sa rozhodol absolvovať redukčný program Cambridge Weight Plan. Na mojom rozhodnutí sa vo veľkej miere podieľala moja nadriadená, vďaka ktorej som sa o tomto programe nielen dozvedel, ale zároveň ma v tejto životnej etape veľmi podporovala.

S odbornými radami a navrhnutým postupom od pani výživovej poradkyne som bol celý čas maximálne spokojný. Už od prvých dní som sa cítil lepšie, kilá išli pekne dolu, bez hladovania a komplikácií. Zároveň som si uvedomil, aké dôležité je mať odborný dohľad. Ešte stále sa učím lepšiemu spôsobu stravovania, skladbe prijímaných potravín a ich kalorickej a nutričnej hodnote. Učím sa porozumieť vyváženému príjmu a výdaju energie, učím sa nájsť si čas na pohyb.

A tiež si uvedomujem, že tam kde to nedokážem vlastnými silami, mám silnú podporu zvonku, za ktorú som veľmi vďačný. Program Cambridge Weight Plan vrelo odporúčam!malíčková

Inšpirujte sa ďalšími príbehmi
Poradce

Malíčková Zuzana

Bratislava, Hotel Bratislava, Seberíniho 9

Chcem sa objednať

Spolupracujeme